English
مهنا، پل ارتباطی ما ایرانی ها
ایرانی، سرمایه جهانی

نمایشگاه نوآوری‌های باز روسیه 2018 (Open Innovations)

نمایشگاه نوآوری‌های باز روسیه 17-15 اکتبر، 2018 (25-23 مهر، 1397) در کشور روسیه (مسکو) برگزار می گردد.

 در این نمایشگاه اختراعات، نوآوری‌ها و فناوری‌های روز دنیا به نمایش در می‌آیند و متخصصین، صنعتگران و مخترعین و مجموعه‌های حمایت‌گر، مشکلات صنعت و تجارت را با رویکرد نوآوری باز مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند؛ لذا امکان مناسبی جهت شناخت تولیدات نوآورانه موفق و آگاهی از چشم‌انداز توسعه در حوزه‌های گوناگون صنعت است. 

همچنین این رویداد فرصت مغتنمی را برای شرکت‌های علاقمند به همکاری بین المللی (خدمات – محصولات)، پارک‌های فناوری، شتاب‌دهنده‌ها، هسته‌های پژوهشی، ستادهای فناوری، سرمایه‌گذاران و دیگر کنشگران این عرصه فراهم می‌سازد تا ضمن تعامل و تبادل راهکارها و تجربیات، دستاوردهای فناورانه و محصولات بین‌المللی خود را در این زمینه به نمایش گذاشته و در عین حال زمینه همکاری با کنشگران بین‌لمللی این حوزه را مورد ارزیابی قرار دهند. 

بعلاوه نمایشگاه مذکور شامل جلسات و نشست‌های تخصصی در حوزه‌های شکل‌گیری دانش‌ها، کسب و کارها و دولت، فعال‌سازی و تحول محیط کسب و کارها، علم و فناوری و حمایت از نوآوری، نیروی انسانی و آموزش و پرورش به همراه رویدادهای آموزشی، سمینارها، نمایش‌های خلاقانه، جلسات تجاری و رو در رو (B2B) است که بستر ارزشمندی برای شبکه‌سازی کارآمد، ارتباط با افراد مناسب و شرکت‌های مطرح جهانی، ارائه ایده‌ها به منظور پیدا کردن شریک، ایجاد فرصت‌های صادراتی و غیره می‌باشد. 

موسسه مهنا ضمن در اختیار داشتن غرفه‌ای مناسب در این نمایشگاه و همچنین حضور نمایندگان ثابت متخصص در حوزه فناوری و مسلط به زبان روسی و انگلیسی در آن کشور؛ از امکان معرفی، عرضه و بازاریابی محصولات نوآورانه و فناورانه مجموعه شما در این رویداد برخوردار می‌باشد. چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات بیش‌تر در این خصوص دارید لطفا فایل ضمیمه را مطالعه فرمایید و یا از طریق آدرس int1@mahnaa.com ارتباط برقرار نمایید.

1  دانلود جدول زمان بندی برگزاری نشست های نمایشگاه 

1دانلود جدول هزینه شرکت در کنفرانس 

لیست خدمات قابل ارائه در نمایشگاه نوآوری‌های باز روسیه (Open Innovations)

ردیف

لیست خدمات

نقره‌ای

طلایی

پلاتینی

1

نصب1 عدد پوستر از خدمات - محصولات

ü

ü

2

ارائه 100 عدد کاتالوگ یا برشور

ü

ü

ü

3

برپایی یک استند

ü

ü

4

معرفی خدمات شرکت مذکور در ارائه مهنا در مقابل حاضرین (10 دقیقه)

ü

5

نمایش 1 نمونه از محصولات شرکت

ü

6

ارائه لوح فشرده ایی شامل عکس و فیلم از نمایش و عرضه محصولات شرکت در نمایشگاه

ü

ü

ü

7

ارائه فرم اطلاعات بازدیدکنندگان غرفه

ü

ü

ü

هزینه خدمات (یورو)

200

400

700 (محدود)

8

تنظیم و امضا MOU با یک شرکت روسی (هزینه این آیتم برای هر تفاهم‌نامه 1000 یورو می‌باشد)

***پکیج خدماتی پلاتینی به تعداد محدود ارائه می شود. 

در صورت تمایل به پیگیری برای به سرانجام رساندن تفاهم‌نامه توسط نماینده موسسه مهنا در روسیه هزینه آن جداگانه دریافت می‌شود.